יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות:

055-307-9200

מזרקה לגינה

תוכן עניינים

צמחיה, אדניות וחפצי נוי אחרים בחצר שלכם מנעימים את חוש הראייה, השמש והרוח העדינה מנעימים את חוש המישוש ואילו ריח הפרחים ולימונדה קרה יפעלו על חוש הטעם והריח. כדי להשלים את כל החוויה החושית שתהפוך את החצר למקום המפלט שלכם מהרעש והמתח של החיים, חסר צליל פכפוך המים העדין של מפל קטן. לכן, אחד השירותים המעניינים שניתן לקבל כדי להוסיף לחצר שלכם משהו מיוחד הוא הקמת מזרקות ומפלים.

את דרכנו בכדי ציון החלנו בייצור כדים דקורטיביים לחצר ומשם התפתחנו לפתרונות עיצוב לחצר, לבית ולעסק שישלימו את החוויה בכל החושים. המומחים שלנו בתחום הקמת מזרקות ומפלים יעצבו עבורכם יצירה ייחודית לצרכיכם ולמרחב בו תציבו אותה.

למשל, נחל מלאכותי קטן שיתחיל ממפל קטן הבוקע מכד, או פסל מיוחד ויזרום לבריכת לוטוסים קטנה. תוכלו להציב מזרקה ליד פינת ישיבה נמוכה ומוצלת שתספק אפקט מרגיע בעוד אתם מתרווחים למנוחה, לקריאה או לישיבה למדיטציה.

כיצד מבוצעת הקמת מזרקות ומפלים?

כל אחד מפתרונות העיצוב המקוריים האלה לחצר מתחילה בשיחה עם הלקוח לתיאום ציפיות. הקמת מזרקות ומפלים היא תהליך דינמי שניתן להתאים לכל לקוח לפי צרכיו וטעמו. ננסה להעלות שאלות כדי לברר עמכם למה בדיוק אתם מצפים.
  • האם מדובר במזרקה עם אגן מים גדול? בזרם אחד או ב”חוטים”? מאיזה חומר תיבנה ואיזה אלמנטים נשלב בה?
  • האם מפל המים הוא נקודתי או חלק מ”נחל” שמקיף פינה מסויימת? האם נסתפק ביצירה מחומר סינתטי ביציקה או ביצירה כבדה על ידי פיסול באבן? כמה שטח ניתן להקדיש לפרויקט? מה עוד נרצה לשלב במפל?
לאחר התכנון, נבצע הרכבה של האלמנטים השונים ונעצב את הדוגמא שאתם מעוניינים בה מהחומרים שבחרנו ונגיע להתקנה וחיבור היצירה לתשתית מים וחשמל. לרוב, עבודה נוספת תידרש לשילוב עוד אלמנטים כמו תאורה וצמחיה מסביב.

היכן תתאים הקמת מזרקות ומפלים?

מערכות נוי כאלו יתאימו לשימושים מגוונים ורבים.
  • מזרקות שישולבו בעמדות קבלה וחדרי המתנה למגוון עסקים כמו בתי מלון, קליניקות, ואפילו אולמות מכירה מפוארים לרכב ישוו אווירה מרגיעה ואלגנטית.
  • מפלי מים יוסיפו אווירה של חיבור לטבע לגני אירועים ולחצר צימרים, מסעדות קטנות או משרדי מכירות הנפתחים לחצר שישברו את האווירה הקרה.
  • בחצר הביתית, בפארקים קטנים ובמוסדות שונים.
לייעוץ, קביעת פגישה לתכנון הקמת מזרקות ומפלים ופרטים נוספים, הגיעו אלינו למושב עזריקם והמומחים של כדי ציון יעצבו יחד איתכם את הפרט שיביא פיסת טבע מרגיעה לחצר שלכם.

תוכן עניינים

האם כדאי לשנות צבע לפרגולה?

עלינו להביט תחילה בכמה דברים :

כמה עולה אדנית?

אנו מתמחרים אדניות לפי:

מאמרים נוספים בבלוג: